Modlitwa w drodze

ul. Kopernika 26, 31-501 Kraków, Polska

[email protected]

Witaj!
Cieszymy się, że trafiłeś do nas! Modlitwa w drodze to może być coś dla Ciebie. Dlaczego? Człowiek potrzebuje chwili refleksji, odpoczynku, zatrzymania się w swoim życiu – szczególnie jeśli jego życie jest bardzo mocno zabiegane.

Chcemy Ci zaproponować przestrzeń do krótkiego spotkanie z Naszym Panem, które nie zajmie więcej niż 15 minut. Brzmi nieźle, prawda?

Modlitwa w drodze to krótkie rozważania na każdy dzień, oparte na Ewangelii z dnia, połączone z dobraną odpowiednio muzyką, które dają Tobie możliwość modlitwy w każdym miejscu i w każdym czasie – czy to w tramwaju, czy w domu, czy podczas wieczornego spaceru z psem.

To Ty wybierasz czas i miejsce tej modlitwy. Może to być dla Ciebie Słowo na dziś, Ewangelia z komentarzem, wprowadzenie – ale musi to być przede wszystkim spotkanie z Bogiem. Pozwól Mu działać.

Tak Bogu ufaj, jakby całe powodzenie spraw zależało tylko od Boga, a nie od ciebie; tak jednak dokładaj wszelkich starań, jakbyś ty sam miał to wszystko zdziałać, a Bóg nic zgoła.
(św. Ignacy Loyola)

Czytaj także: