Portal DEON.pl

ul. Kopernika 26, 31-510 Kraków, Polska

Tel. +48 12 629 34 81
[email protected]

Towarzystwo Jezusowe (jezuici) oraz istniejące od prawie 140 lat Wydawnictwo WAM, poszukując nowych sposobów pozytywnego oddziaływania na współczesne społeczeństwo, zdecydowali się otworzyć portal społecznościowo-informacyjny DEON.pl.

Portal adresujemy przede wszystkim do odbiorców w wieku “25 plus”. Mamy jednak nadzieję, że wszyscy, którzy będą go odwiedzać, znajdą w nim coś dla siebie.

Misją portalu jest informowanie o znaczących wydarzeniach społecznych oraz interpretowanie tych wydarzeń z punktu widzenia Kościoła, a także komentowanie wydarzeń kościelnych i przybliżanie ich znaczenia naszym Użytkownikom. Bycie łącznikiem pomiędzy religią a życiem społecznym nie jest możliwe bez zapewnienia przyjaznego miejsca dla otwartych i inspirujących dyskusji na tematy religijne, społeczne, polityczne i kulturalne.

Mamy nadzieję, że udostępnione przez nas narzędzia (komentarze, forum dyskusyjne, tworzenie profili, dodawanie artykułów, tworzenie galerii) zachęcą wielu użytkowników do włączenia się w naszą społeczność, do współtworzenia portalu oraz wspierania jego misji.

Portal od początku był i jest tworzony w duchu ignacjańskiej tradycji „odnajdowania Boga we wszystkich rzeczach”, stąd nie mogło tu zabraknąć elementów przydatnych w codziennym życiu, tj. pogody, kalendarza imion, kursów walut, działu porad życiowych, kulinarnych etc. Waszej uwadze polecamy także promowaną przez nas czytelnię wartościowej prasy i książek oraz działalność dobroczynną.

DEON.pl – nowocześnie o życiu i Kościele.

Wesprzyj nas!